Nasz przepis na zdrowie Waszych dzieci

Zielony Talerzyk to kuchnia cateringowa, która przygotowuje całodniowe, odpowiednio zbilansowane i w pełni odżywcze wyżywienie dla dzieci w żłobkach i przedszkolach. Prowadzimy kuchnię cateringową w pełni opartą na zdrowej i nieprzetworzonej żywności, wolnej od zbędnych dodatków chemicznych. Korzystamy z produktów lokalnych i sezonowych, bo wiemy że mają one niebagatelny wpływ na zdrowie dzieci. W naszej kuchni nie ma drogi na skróty – wszystkie potrawy robimy od podstaw samodzielnie, bazując na naszych autorskich przepisach.

Dbając o zdrowe odżywianie naszych dzieci od samych narodzin, nie mogliśmy pogodzić się z jakością potraw oferowanych przez inne firmy cateringowe w placówkach, do których one uczęszczają. Tak powstał Zielony Talerzyk, który od tamtej pory z powodzeniem podbija serca i brzuszki naszych małych klientów.

Zielony Talerzyk catering żłobki Kraków
Zielony Talerzyk catering przedszkola Kraków

Oprócz wartościowego jedzenia, dbamy o jakość naszej obsługi: terminowość dostaw, estetykę opakowań, w których dostarczamy posiłki oraz oferujemy stały kontakt z naszym Zespołem.

Troszczymy się o relacje z naszymi klientami: dziećmi, rodzicami i właścicielami placówek organizując regularne spotkania, w trakcie których wspólnie planujemy kierunek naszej współpracy. Tworzymy z Wami inspirującą społeczność Zielonego Talerzyka wypełnioną wspólnym dialogiem i dobrym jedzeniem. Oferujemy poczucie bezpieczeństwa i deklarację stabilnej współpracy na lata!

Nasz Zespół tworzą nieprzypadkowi ludzie – są pełni miłości do gotowania i pasji do zdrowego żywienia, którą potrafią skutecznie zarażać innych!

Zielony Talerzyk powstał z przekonania, że dobre nawyki żywieniowe nabyte od najmłodszych lat są najcenniejszą inwestycją w zdrowie naszych i waszych dzieci.

Poznaj nasz zespół

Katarzyna Krztoń

Katarzyna Krztoń

WŁAŚCICIELKA

Adam Chojecki

Adam Chojecki

SZEF KUCHNI

Anna Marek

Anna Marek

DIETETYCZKA

Marcin Boroń

Marcin Boroń

KUCHARZ

Jola Sekunda

Jola Sekunda

POMOC KUCHENNA